Spotkanie Stowarzyszenia "Być bliżej" - Parafia Surhów

Spotkanie Stowarzyszenia "Być bliżej"

Galeria zdjęć
W środę, 16 IX, nasza parafia gościła wielu pielgrzymów. Przyjechali parafianie z Żyrzyna, Trawnik i Św. Wojciecha z Lublina - pod opieką ks. Mirosława Sypuły. Miejscowy ks. proboszcz opowiedział i o kościele i pobycie w naszej parafii Sł. B. Prym. Stefana Wyszyńskiego. Następnie rozpalili sobie ognisko, upiekli kiełbaski, śpiewali... :-)
Tego samego popołudnia i wieczorem gościliśmy Stoarzyszenie "Być bliżej" z Dysa. Uczestnicy wracali z trzydniowej wycieczki na Roztocze. Oni również zapoznali się z historią parafii Surhów i pięknego kościoła, uczestniczyli we Mszy św. sprawowanej specjalnie dla nich - i także mieli ognisko! Właśnie z tego spotkania publikujemy zdjęcia, nadesłane przez p. Arka (dziękujemy :-)).